A hétvége teljes megyei programja

Mutatjuk a nagyszombati és a húsvétvasárnapi menüt.

NB III. Közép csoport 24. forduló

Április 21., vasárnap

16.30

Paksi FC II. – SZEOL SC

Kecskeméti TE – Iváncsa KSE

Hódmezővásárhelyi FC – Szeged-Grosics Akadémia

Kozármisleny FC – Dunaújváros

Rákosmente KSK – PMFC

Taksony SE – Makó FC

FC Dabas – Budapest-Honvéd-MFA II.

Szekszárdi UFC – Szentlőrinc SE

Csongrád Megyei I. osztály 24. forduló

Április 20., szombat

17.00

Algyő SK – Szegedi VSE

Tiszasziget SE – Makó II.

Szentesi Kinizsi SZITE – Zsombó SE

Székkutas TC – Szőregi RSE

Kiskundorozsmai ESK – FK 1899 Szeged

Röszke SK – Bordány SK

18.00

Hódmezővásárhelyi FC II. – Csongrád TSE

Szabadnap: UTC 1913.

Csongrád Megyei II. osztály 23. forduló

Április 20., szombat

17.00

St. Mihály FC – Mindszenti Sport Club SE

Csengele KSE – Nagymágocs SE

Deszk SC – Földeák TC

Kiszombor KSK – Móravárosi Kinizsi

Üllési ISE – KSE Balástya

Április 21., vasárnap

17.00

Csanytelek SC – Szegedi VSE II.

Mórahalom VSE – Baks Baráti SE

Tömörkény KSE – Apátfalva SC

Csongrád Megyei III. osztály Homokhát csoport 21. forduló

Április 20., szombat

17.00

Kisteleki TE – Zákányszék KSK

Dóc KE – Balotaszállás FC

Sándorfalva SK – Ruzsa KSE

Április 21., vasárnap

17.00

Öttömös SE – Pusztamérges FMC

Bordány SK II. – Csongrád TSE II.

Szabadnap: Ásotthalmi TE.

Csongrád Megyei IV. osztály 23. forduló

Április 20., szombat

17.00

Csanytelek SC II. – Újszentiván SE

Fábiánsebestyén KSC II. – Tömörkény KSE II.

Április 21., vasárnap

10.00

Maros-menti UFC – Domaszék SK

17.00

UTC 1913 II. – Szatymaz SE

Kiskundorozsmai ESK II. – Maroslele SE

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság ‘A’ csoport 24. forduló

Április 20., szombat

15.00

Algyő SK – DAFC Szeged

Tiszasziget SE – Kisteleki TE

Szentesi Kinizsi SZITE – Zsombó SE

Kiskundorozsmai ESK – FK 1899 Szeged

Április 21., vasárnap

15.00

Mindszenti Sport Club SE – Maros-menti UFC

Az UTC 1913-L-IT-SZEAC meccset május 22-re, a Hódmezővásárhelyi FC-Csongrád TSE meccset június 9-re halasztották.

Szabadnap: Bordány SK.

Csongrád Megyei U19 korosztályú bajnokság ‘B’ csoport 23. forduló

Április 19., péntek

16.30

Tömörkény KSE – Apátfalva SC

Április 20., szombat

15.00

Szatymaz SE – Nagymágocs SE

Üllési ISE – KSE Balástya

Április 21., vasárnap

14.00

Csanytelek SC – Csengele KSE

15.00

St. Mihály FC – Szőregi RSE

Székkutas TC – Móravárosi Kinizsi