Bemutatkozott a korosztályos válogatottban Nyers Ádám

Boszniai tornán járt a SZEOL SC nevelése.

U15-ös csapatunk az augusztusi kiválasztó edzőtábor után első nemzetközi mérkőzéseit játszotta, egy boszniai UEFA-tornán ismerkedtek meg a válogatottsággal és a nemzetközi szint elvárásaival – írja az mlsz.hu.

Az első mérkőzés jól sikerült, 2-0-ra legyőztük a bosnyákokat, a második találkozón azonban nem volt esélyünk a fizikálisan jóval erősebb lengyelek ellen (0-4). A harmadik játéknapon Andorra volt az ellenfél, a kétszer 40 perces összecsapás nem hozott gólt, döntetlennel ért véget a találkozó. Miután a meccs utáni büntetőpárbajt az andorraiak nyerték, a magyar csapat 4 ponttal zárta a viadalt, a hibátlan lengyelek mögött a második helyen.

A csapatban bemutatkozott a SZEOL SC neveltje, Nyers Ádám (a fotón 7-es mezben), aki jelenleg a Budapest Honvéd játékosa.

(fotó: MLSZ.hu)