Csak a szépítésre futotta a DAFC-nak

Vereség a dobogós otthonában.

Zsinórban harmadik vereségét szenvedte el a DAFC Szeged a férfi futsal NB II. Keleti csoportjában: a szegediek a harmadik helyen álló Nyíregyháza vendégeként maradtak alul. 5–0-át követően, majd 8–1 után ugyan sikerült szépítenie a DAFC-nak, de a nyírségiek magabiztosan nyertek.

A DAFC-nak még egy meccse van az alapszakaszból, ám az biztos, hogy az alsóházban folytatja majd, és 2 ponttal kezdi azt, hiszen nem tud elmozdulni a 11. helyről. Március 7-én a listavezető Maglód ellen zárják az alapszakaszt a szegediek.

Nyíregyháza–DAFC Szeged 9–2
Férfi futsal NB II., Keleti csoport, 21. forduló. Nyíregyháza, Continental Aréna. Vezette: Balla Levente, Sántha Péter.
DAFC Szeged: Nagy B. – Pető, Albert, Nagy M., Baka. Csere: Varga Á., Godó, Patai, Molnár M., Kószó. Edző: Terjéki Tamás.
Gól: Nagy Be (13., 18., 34.), Csáki (15., 16., 29.), Kovács B. (19., 23.), Gyügyei (22.), ill. Baka (20.), Patai (29.).