Eldőlni látszanak a dobogós helyek a megyei női bajnokságban

Az A csoportban megerősítette helyét a Békéscsaba és a Szent Mihály.

Székkutason már az első percben előnybe került a Békéscsaba, amely a második félidő elejére döntésre is vitte a dolgot, így zsinórban negyedik sikerét aratta, a Székkutas pedig továbbra is nyeretlen.

A Szentes szezonbeli első vereségét szenvedte el idegenben, miután 3-0-t követően csak a szépítésre futotta a Kurca-partiak erejéből a Szent Mihály ellen.

A következő fordulóban akár a bajnoki aranyéremről is döntő összecsapást rendeznek, hiszen a Nagymágocs a Békéscsabát fogadja szombaton.

Csongrád megyei női felnőtt bajnokság, A csoport, 14. forduló

Szent Mihály – Szentesi Kinizsi SZITE 3-1 (3-0) Gól: Sasvári Annabella (2), Kugler Hanna ill. Urbán Franciska.

Székkutas – Wanted Békéscsaba 0-5 (0-2) Gól: Simonka Róza (2), Kardos Dóra, Balogh Viktória, Püski Nóra.

A bajnokság állása:

A 15. forduló programja:

március 24., szombat 15.00 Nagymágocs – Wanted Békéscsaba. március 25., vasárnap 10.00 Hódmezővásárhelyi FC – Újszentiván. A Székkutas szabadnapos.

B csoport

A B csoportban a Móravárosi Kinizsi-Csanytelek meccs elmaradt, míg a Csengele-Bordány meccset április 15-re halasztották, így csupán Dócon volt mérkőzés, ahonnan a SZVSE Szűcs Enikő gyors, kilenc perc alatt szerzett duplájával vitte el a három pontot.