Budaörs – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-3 (0-1)
Tatabánya, Grosics Gyula stadion. Vezette: Barna Gábor (Kovács II. Gábor, Bede Tamás).
Budaörs:  Varasdi – Menyhárt, Medgyes, Kékesi, Gyurácz, Molnár Cs., Kulcsár, Bakos, Pethő, Stieber A., Szabó B. Szakmai igazgató: Bognár György.
Szeged-Csanád GA: Takács J. – Tóth G., Germán, Andorka (Gajdos, 63.), Kárász, Oláh, Mohl, Varga Sz., Deák, Kóródi, Jovanovic. Edző: Joao Janeiro.
Gól: Tóth G. (34.), Kóródi (76., 81.)

VÉGE – Behúzza a meccset a Szeged-Csanád GA, amely ezúttal gólt sem kap – zsebben az újabb három pont!

81.perc – GÓÓÓL! Sőt, 0-3, Kóródi megint duplázni tud! Szűk tíz perc van, így kijelenthető, eldőlt a meccs!

76.perc – GÓÓÓÓL! 0-2, Kóródi! A 16-oson belül adódik lövőhelyzet Kóródi előtt, aki pontosan céloz megint, kétgólos szegedi előny!

Szünet – Egy félidőt követően ugyan több lehetősége volt a Budaörsnek, de mégis a Szeged-Csanád GA vezet.

34.perc – GÓL! Vezet a Szeged-Csanád GA! Egy szegedi szögletet követően Tóth Gábor kotorja be a labdát közelről, 0-1!

6. perc – Hazai kapufa! Egy kontra után Pethő megpattanó lövése csattan a kapufán.

1. perc – Elkezdődött a meccs, a Szeged-Csanád GA tiszta fehérben lép pályára.

Beharangozó írásunkat ide kattintva olvashatják.

Fotó forrása: szeged-grosicsakademia.hu