Véget ért a nyári szünet, megkezdte a felkészülést a női labdarúgó NB I. következő évadára a KÉSZ-St. Mihály Szeged: a történelmi szezont futó csapatra több bajnoki vár az új évadban, hiszen az új lebonyolítás szerint az alapszakaszt követően minden csapatra a rájátszásban várnak majd küzdelmek.
A keret még nem volt teljes az első foglalkozáson, ugyanakkor két új igazolás már ott volt a tápéi KÉSZ Sport Arénában. Az MTK-tól a kapus Ivanics Réka, valamint a montenegrói szélső, a Buducnost-tól érkező Angelina Dresaj már a csapattal készült.
– Fiatal, nagyon szerethető, dinamikus, lendületes, támadó szellemű, jelentős részben a szegedi, helyi kötődésű, saját nevelésű focistákra épülő csapatot szeretnénk idén is, mely sikeres, eredményes, ütőképes és versenyképes lesz az élvonalban. Ehhez kértük a Jóisten segítségét is. Az első tréning közös örömét és elszántságát látva is biztosak vagyunk benne, hogy ez a társaság rengeteg élményt szerez majd szurkolóinak, a Szent Mihály közösségének az előttünk álló egy évben! – írta az első foglalkozásról a klub honlapja.
A lányokra július 3-án vár az első edzőmeccs, amikor is a szerb élvonalbeli Topolya vendégei lesznek, az új bajnoki szezon augusztus 8-án kezdődik.
(Fotó: St. Mihály)




