NB II tabella megtekintése

Hazai döntetlennel folytatta a Szeged-Csanád GA

Nem sikerült kihasználni a Vasas döntetlenjét.

Erősen kezdett a Szeged-Csanád GA a Soroksár ellen, amely komoly erőket mozgósított az első negyed órában. Zuigéber szöglete után Szilágyi fejese csattant a keresztlécen, de maradt a 0-0. Mezőnyben irányította a játékot a szegedi csapat, de jól zárt a vendégek védelme, az átlövéseket pedig magabiztosan fogta Mergl.

A második félidőre is maradt a szegedi mezőnyfölény, de a beadásokat rendre hárította a soroksári védelem. A hajrában megélénkült a mérkőzés, ekkor egy tizenegyes-gyanús esetet kérhetett számon a Szeged, majd a túloldalon Molnár-Farkasnak kellett védenie egy tekerésnél. A végén ugyan ment előre a Szeged, de a beadások ekkor sem vezettek eredményre, maradt a 0-0.

NB II., 30. forduló

17.00

Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár 0-0
Szeged, Szent Gellért Fórum, 2234 néző. Vezette: Farkas Tibor (Belicza, Vad).
Szeged-Csanád GA: Molnár-Farkas T. – Könczey, Szilágyi, Horváth M., Tóth B. – Haris (Magyar Zs., 67.), Bíró B. (Palincsár, 78.) – Zuigéber (Gajdos, 88.), Márkvárt, Papp Á. (Klausz M., 67.) – Borvető (Óvári, 67.). Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics.
Soroksár: Mergl – Króner, Shadirac, Kékesi, Kaján – Köböl (Varga I., 89.), Németh E. – Varga Z. (Borbély, 89.), Vass Á., Gálfi – Lovrencsics B. (Dragóner F., 84.).Vezetőedző: Lipcsei Péter