Próbázókkal kezdte a nyári munkát az SZVSE

Szombaton már edzőmeccsen lépnek pályára.


Új elnök és szakmai stáb Vásárhelyen

A bennmaradás kiharcolása lesz a cél a következő szezonban.

A védelembe érkezett a Szeged-Csanád GA új igazolása

Hódmezővásárhelyen kezdett futballozni a szegediek újabb érkezője.

NB III.-as gólkirály érkezett a Szeged-Csanád GA-hoz

Szegedi születésű támadó az új érkező.

Munkához látott a Szeged-Csanád GA

Hétfőn megkezdődött a felkészülés az új szezonra.




Montenegrói támadó érkezett a St. Mihályhoz

Az elmúlt négy évben 160 alkalommal volt eredményes.

Munkához látott a St. Mihály

Megvolt az első közös edzés is.

Elfogadták az NB III.-as csapatok nevezéseit

Négy Csongrád-Csanád vármegyei csapat lehet ott a harmadosztályban.