NB II tabella megtekintése

Idegenben folytatja a Szeged-Csanád GA

Két hét szünet után játszanak újra.

A válogatott világbajnoki selejtezői miatt az elmúlt hétvégén nem rendeztek bajnoki mérkőzést az NB II.-ben: a remek sorozatban lévő Szeged-Csanád Grosics Akadémia a kis szünet után a Csákvár vendége lesz.

A Tisza-partiak zsinórban négy győzelemnél járnak, ennek is köszönhetően pedig a negyedik helyről várhatják a folytatást, aktuális ellenfelük pedig a tabellán visszafele a negyedik a helyet foglalja el.

– Szép éveket töltöttem Csákváron, számomra ez egy különleges összecsapás lesz. Ellenfelünk egy remek csapat hazai pályán, de győzni szeretnénk vasárnap. Nagyon örülnék neki, ha sikerülne megszereznem az első gólomat és ezzel segíteném a csapatomat, az pedig csak különlegessé tenné a dolgot, ha pont a volt csapatomnak köszönnék be. Magunkkal kell foglalkoznunk, az elmúlt időszak fantasztikusan sikerült, és úgy érzem, a válogatott szünet is jót tett a csapatnak, mert tudtunk kicsit frissülni – mondta a klub közösségi oldalának Daru Bence, a csapathoz nyárin igazolt támadó.

A vasárnap 17 órakor kezdődő Csákvár–Szeged-Csanád GA mérkőzésről élő eredménykövetővel jelentkezünk!

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB II

#Csapat nevePont
1.DVSC80
2.VASAS FC79
3.GYIRMÓT FC GYŐR78
4.PMFC64
5.FC AJKA62
6.BUDAÖRS59
7.SZOLNOKI MÁV FC57
8.SOROKSÁR SC57
9.SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA56
10.NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC55
11.SZOMBATHELYI HALADÁS54
12.WKW ETO FC GYŐR46
13.BFC SIÓFOK45
14.BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE44
15.DOROGI FC44
16.SZENTLŐRINC42
17.AQVITAL FC CSÁKVÁR38
18.KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC33
19.KOLORCITY KAZINCBARCIKA33
20.DEAC23