Ellenfelet kaptak a MOL Magyar kupa második fordulójába bejutott Csongrád-Csanád megyei csapatok: megyénket négy csapat képviseli a második körben, a Szeged-Csanád Grosics Akadémia pedig majd a következő fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe.
Három csapat is hazai pályán játszhat majd: a megyei II. osztályú Székkutas az NB III.-as Monort fogadhatja majd, a monoriak az első fordulóban a Ceglédet búcsúztatták minimális különbséggel (1-0).
Szintén hazai pályán játszhat a Deszk, amely a fővárosi ASR Gázgyár csapatát kapta a sorsoláson: a BLASZ I.-ben érdekelt együttes az előző fordulóban az NB III.-as Körösladányt győzte le.
Itthon játszhat az Amatőr kupa címvédője, az SZVSE is, amely a Pest megyei I. osztályú Bugyit kapta az MLSZ székházában megtartott sorsoláson: a a Vasutasok ellenfele a Kecskeméti LC-t győzte le 1-0-ra az első körben.
A legnehezebb feladata talán a Hódmezővásárhelyi FC-nek lesz, amelynek szintén egy NB III.-as csapattal, a Füzesgyarmati SK-val kell megmérkőznie a továbbjutásért, méghozzá idegenben. A Békés megyei csapat büntetők után búcsúztatták a Fővárosi Vízművek csapatát az első játéknapon.
A továbbjutás ezúttal is egy meccsen dől el, döntetlennél 2×15 perces hosszabbítás, majd büntetők következnek.
MOL Magyar kupa, 2. forduló (augusztus 27.).
Deszk SC–ASR Gázgyár
SZVSE-PizzaMonster–Bugyi-OBO SE
Füzesgyarmati SK–Hódmezővásárhelyi FC
Székkutas TC–Monor




