Szombaton játszanak a Mol Magyar kupában

Megvan a harmadik forduló időrendje is.

Két csapat lesz érdekelt a Mol Magyar kupa harmadik fordulójában: a következő kör mérkőzéseit hétvégén (szeptember 14-15.) rendezik.

A Hódmezővásárhelyi FC és a Szeged-Csanád Grosics Akadémia is szombaton 15 órától lép pályára. A vásárhelyiek NB I.-es csapatot, az MTK Budapestet fogadhatják, míg a Tisza-partiak az NB III. Észak-keleti csoportjában érdekelt Füzesabonyhoz utaznak majd.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, és amennyiben döntetlent hozna a 90 perc, akkor hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek.