Megnyerte az alapszakaszt a Csólyospálos

Eldőlt az elsőség a futsal NB III.-ban.

A listavezető Csólyospálos hátrányból fordított a Dirner ellen, majd a vendégek kétszer is egyenlítettek, 4–4 után azonban már csak a hazaiak voltak eredményesek, ezzel pedig eldőlt, hogy biztosan az első helyen végeznek a bajnokságban, és részt vehet majd a feljutásért zajló rájátszásban.

A dobogóért még nagy harc lehet, hiszen egy győzelmen belül van négy csapat is, így a hátralévő két forduló még nagy izgalmakat tartogathat.

Eredmények, 12. forduló

St. Mihály–SZTE EHÖK SE 4–6
Gól: Farkas F. (2), Szántó D. (öngól), Tóth A., ill Márkus R. (2), Szántó D. (2), Szabó L., Boss N.

Apátfalva–Bánhalmai SE 9–5
Gól: Kardos Á. (2), Vas K. (5), Erdélyi M., Fóris A., ll. Virág R. (2), Rapi I. (3).

Mórahalom–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 3–7
Gól: Oláh M., Mészáros T., Császár M., il. Pintér B. (2), Süle M., Tóth D., Molnár A., Botta-Dukát B., Farkas G.

Csólyospálos–Dirner-Siland Futsal Club 7–4
Gól: Patyi M. (2), Harkai T., Kovács K., Patyi D., Tóth D., ill. Pomozi M., Márta G. (öngól), Kanyó J. (2).

A bajnokság állása:

A 13. forduló programja:
Február 24., hétfő, 18.30: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dirner-Siland Futsal Club. 20.00: Bánhalmai SE–St. Mihály, Mórahalom–Apátfalva. Február 26., szerda, 20.30: SZTE EHÖK SE–Csólyospálos.