Szerdán kialakult a legjobb nyolc csapat mezőnye a Nemes István Csongrád-Csanád vármegyei kupában. A negyeddöntőket április 30-án rendezik, ahol már nem kisebb lesz a tét, mint az országos főtáblán való szereplés, hiszen Csongrád-Csanád vármegyéből négy csapat lehet ott a 2025-26-os szezonban a főtáblán.
A vármegyei III. osztályúként a legjobb nyolcig eljutott Földeák a tavalyi döntőst, a Sándorfalvát kapta ellenfélként, míg a vármegyei II. osztályú csapatok között a Baks egy I. osztályban szereplő csapatot, a Makót fogadhatja, valamint rendeznek egy osztálybeli derbit Mártélyon, ahová a Csongrád érkezik. Az egyetlen párosítás, ahol két vármegyei I. osztályú csapat akadt össze, az a Tiszasziget–Bordány meccs, mivel előbbi került elő hamarabb a gömbből, így a Tiszasziget a pályaválasztó.
A továbbjutás ezúttal is egy meccsen dől majd el, amennyiben döntetlent hozna a 90 perc, úgy az alacsonyabb osztályú csapat a továbbjutó, míg azonos osztálybeli csapatok esetén rögtön tizenegyesek következnek.
A harmadik helyért nem rendeznek mérkőzést, az elődöntő két vesztese egyaránt bronzérmes lesz, az igazgatóság pedig várja a jelentkezőket a döntő megrendezésére.
Nemes István Csongrád-Csanád vármegyei kupa, negyeddöntők (április 30.)
Baks–Makó
Mártély–Csongrád
Földeák–Sándorfalva
Tiszasziget–Bordány




