NB III tabella megtekintése

Tucatnyian távoztak a HFC-től

Bejelentette távozóit a vásárhelyi klub.

Korábban több távozóra is fény derült, most egyben közölte a Hódmezővásárhelyi FC, hogy mely játékosok búcsúznak a klubtó.

A csapat kapitánya, Dóra Donát az NB II.-es Kozármislenyben folytatja, míg a kapusposzton bevethető Vukman Donát is a Dunántúlra teszi át a székhelyét, és az NB III.-as Majosban folytatja. Mahler Gergő és Povázsai Zsolt a vasárnapi ellenfél, a Tiszaföldvár csapatához szerződött, Rabecz Botond a Sándorfalvában folytatja. A télen érkezett Fehér Barnabás, Murányi József és Mari Zoltán sem lesz tagja az új idényben a HFC-nek, Vaits Marcell a vármegyei I. osztályban folytatja míg szintén távozik Hegyes Gergő és Arany Gergő is, előbbi három, utóbbi két évet szerepelt a HFC-ben.

Ami az érkezőket illeti, eddig a Tiszaföldvárról érkező Sági Marcell, valamint a Kiskundorozsma házi gólkirálya, Molnár Ádám neve ismert. Mellettük a 27 éves támadó, Ilyés Tamás a Gyulai Termál FC-től érkezik a Vásárhelyhez, amely vasárnap a Tiszaföldvárt fogadja az NB III. Dél-keleti csoport 1. fordulójában.

(fotó: Hódmezővásárhelyi FC)

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB III

#Csapat nevePont
1.IVÁNCSA KSE84
2.KECSKEMÉTI TE80
3.BUDAPEST HONVÉD-MFA II.73
4.FC DABAS71
5.FERENCVÁROSI TC II.70
6.ESMTK57
7.HR-RENT KOZÁRMISLENY57
8.MONOR56
9.DABAS-GYÓN FC55
10.PAKSI FC II.52
11.ÚJPEST FC II.51
12.RÁKOSMENTE FC48
13.DUNAÚJVÁROS47
14.SZEKSZÁRDI UFC47
15.VÁC FC47
16.HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC46
17.KÖRÖSLADÁNYI MSK40
18.TAKSONY SE32
19.SZEGEDI VSE24
20.MAJOSI SE14