NB III tabella megtekintése

Érkezője, és távozója is van az SZVSE-nek

Fiatalok csatlakoztak.

Vasárnap már bajnoki vár az SZVSE-re az NB III.-ban, a csapat kerete viszont még az átigazolási időszak végén is változott.

A tavaly az FTC-től érkezett Vas Balázs az NB III.-as Budaörshöz távozott, míg Fodor Ádám a Domaszék csapatában folytatja.

A korábban bejelentett érkezők, azaz Amariutei Sorin-Ionut, valamint a Szeged-Csanád GA-tól megszerzett három fiatal (Simon Marcell, Lajter Szilárd, Tóth Dániel) mellett a Kecskeméti TE-től érkezett 2007-es születésű Doszkocs Szabolcs, valamint a 2008-as születésű kapus, Pojendán Márk, aki a Grosics Akadémiától igazolt az SZVSE-hez.

A kecskemétiektől szintén Csongrád-Csanád vármegyében folytatja Osvald Balázs is, a 18 éves játékos Sándorfalván kezdte a karrierjét, most pedig visszatért a csapathoz.

A Hódmezővásárhelyi FC-nél is vannak további érkezők: Ilyés Tamás, Czinanó Antal, Sági Marcell és Molnár Ádám mellett a csapatnál folytatja a Szeged-Csanád GA-tól érkező két fiatal, Lőrincz László és Wolland Gergő, valamint Hajnal Gergelyt a Füzesabonytól igazolták le. A 17 éves Di Mundo Antonio Zsolt a DVSC akadémiájától érkezett Vásárhelyre.

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB III

#Csapat nevePont
1.IVÁNCSA KSE84
2.KECSKEMÉTI TE80
3.BUDAPEST HONVÉD-MFA II.73
4.FC DABAS71
5.FERENCVÁROSI TC II.70
6.ESMTK57
7.HR-RENT KOZÁRMISLENY57
8.MONOR56
9.DABAS-GYÓN FC55
10.PAKSI FC II.52
11.ÚJPEST FC II.51
12.RÁKOSMENTE FC48
13.DUNAÚJVÁROS47
14.SZEKSZÁRDI UFC47
15.VÁC FC47
16.HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC46
17.KÖRÖSLADÁNYI MSK40
18.TAKSONY SE32
19.SZEGEDI VSE24
20.MAJOSI SE14