Nem a DVTK-ban folytatja a szegedi játékos

Véget ért a próbajáték.

A múlt héten közölte az NB II.-es idényre készülő Diósgyőr, hogy próbajátékon szerepel a csapatnál Barna Dániel: a 18 éves játékos az SZVSE-ben kezdte karrierjét, majd a DAFC-ban folytatta, később több korosztályos német csapatban, legutóbb a Zwickau U19-es csapatában szerepelt.

A miskolci klub most azt közölte, az egyhetes próbajátékot követően eldőlt, Barna Dániel távozott, és idén nyáron nem lesz a DVTK labdarúgója.

(Fotó: DVTK)