Montenegrói támadó érkezett a St. Mihályhoz

Az elmúlt négy évben 160 alkalommal volt eredményes.

Fiatal montenegrói támadó csatlakozott a KÉSZ-St. Mihály Szegedhez: a 18 éves Angelina Dresaj-t a Balkán női futballjának óriási ígéreteként mutatja be a klub honlapja. A Buducnost Podgoricából érkező támadó négy idény alatt összesen 160 alkalommal volt eredményes, és hazája U19-es válogatottjának is meghatározó játékosa.

Nagyon boldog és hálás vagyok, hogy csatlakozhatok a Szent Mihály FC-hez, és elkezdhetem karrierem új fejezetét Szegeden. Ez az első külföldi szerződésem, így nagyon sokat jelent nekem számomra, és büszke vagyok arra, hogy a szegedi klub tagja lehetek. Azt várom, hogy játékosként fejlődjek, új tapasztalatokat szerezzek, és segítsek a csapatnak elérni a céljait ebben a szezonban. Nagyon motivált vagyok a kemény munkára, a mindennapi fejlődésre, és arra, hogy minden edzésen és mérkőzésen a legjobbamat nyújtsam. Alig várom, hogy a magyar ligában is szerepelhessek, alkalmazkodjak az új környezethez, és tanuljak a csapattársaimtól és az edzőimtől. Úgy gondolom, hogy ez egy nagy előrelépés számomra, és szeretném a legtöbbet kihozni ebből a lehetőségből. Remélem, hogy együtt sikeres szezont zárunk, és nagyszerű pillanatokat teremtünk a klubnak és a szurkolóknak – mondta a klubhonlapon érkezését követően Angelina Dresaj.

(Fotó: St. Mihály FC)