Az NB II.-ben folytatja a szegedi védő

Megvan Papp Milán új klubja.

A napokban számolt be róla a Kecskemét, hogy felbontotta Papp Milán szerződését. A szegedi védő ezzel szabadon igazolhatóvá vált, a szintén az NB II.-ben szereplő Ajka pedig a honlapján jelentette be: megállapodott a 24 éves védővel.

Az elmúlt időben olyan közegben voltam, hol nem becsültek meg, nem hittek bennem, de szeretném bebizonyítani mindenkinek, hogy sokkal több van bennem. Rövid időn belül az első osztályban szeretnék futballozni. Ennek megfelelően a célom, hogy meghatározó játékossá tudjak válni idén és vezéregyénisége legyek a csapatnak. Karrierem során mindig szakmai szempontok alapján igazoltam mindenhova, ez most is így van. Úgy gondolom, hogy a klub és az én elképzeléseim megegyeznek a jövővel kapcsolatban, innentől enyém a terep, hogy a pályán bizonyítsak. Ezúton is köszönöm a lehetőséget az FC Ajkának és Gaál Bálintnak, akinek a személye kulcsfontosságú volt az átigazolásomban – mondta új klubja honlapján Papp Milán.

(Fotó: FC Ajka)