A Ferencvárosnál folytatja a St. Mihály

Hasonlóan állnak hozzá ehhez a meccshez is, mint a többihez.

Hét nap alatt a harmadik bajnokiját játssza a St. Mihály a női labdarúgó NB I-ben: a lányok ezúttal a Ferencváros vendégei lesznek szombaton 13 órától.

– Nem adjuk fel az elveinket, ezúttal is nyílt játékra készülünk, hiszen ebből tudunk tanulni. E mellett igyekszem azoknak játéklehetőséget biztosítani, akik eddig kevesebbet játszottak, hiszen sűrű volt az utóbbi időszak – nyilatkozta a találkozót megelőzően Hódi Mihály.

A Fradi egy MTK-val szembeni vereséggel nyitotta a bajnokságot, majd legutóbb a Haladás vendégekét 0-0-ás döntetlent játszott – a többi négy mérkőzését egyaránt megnyerte.