Hét nap alatt a harmadik bajnokiját játssza a St. Mihály a női labdarúgó NB I-ben: a lányok ezúttal a Ferencváros vendégei lesznek szombaton 13 órától.
– Nem adjuk fel az elveinket, ezúttal is nyílt játékra készülünk, hiszen ebből tudunk tanulni. E mellett igyekszem azoknak játéklehetőséget biztosítani, akik eddig kevesebbet játszottak, hiszen sűrű volt az utóbbi időszak – nyilatkozta a találkozót megelőzően Hódi Mihály.
A Fradi egy MTK-val szembeni vereséggel nyitotta a bajnokságot, majd legutóbb a Haladás vendégekét 0-0-ás döntetlent játszott – a többi négy mérkőzését egyaránt megnyerte.




