A hétvége teljes megyei programja

Záróra a legtöbb bajnokságban.

NB II 38. forduló

Június 3., vasárnap 17.00

Budafok – Budaörs
ZTE – Mosonmagyaróvár
Kisvárda – Sopron
Siófok – MTK
Csákvár – Szeged 2011-Grosics Akadémia
Cegléd – Kazincbarcika
Békéscsaba – Soroksár
Vác – Dorog
Szolnok – Nyíregyháza
ETO FC Győr – Gyirmót FC Győr

NB III Közép csoport, 30. forduló

Június 3., vasárnap 17.30

Dabas – SZEOL SC
Kozármisleny – Szekszárd
Tiszakécske – Szentlőrinc
Rákosmente KSK – Hódmezővásárhelyi FC
Dunaújváros – Vecsés
Makó – Paksi FC II.
Mórahalom – Budapest Honvéd II.
Iváncsa – Pécs

Csongrád megyei I. osztály, 30. forduló

Június 2., szombat 17.00

Hódmezővásárhelyi FC II. – Tiszasziget
Csongrád – UTC
Bordány – FK Szeged
Zsombó – Szőreg
Szentes – Ásotthalom
Sándorfalva – Deszk
SZVSE – Kiskundorozsma

Csongrád megyei U19-es bajnokság, A csoport, 30. forduló

Június 2., szombat 15.00

Hódmezővásárhely – Tiszasziget
Csongrád – UTC
FK Szeged – Mindszent
Zsombó – Üllés
Szentes – Ásotthalom
Fábiánsebestyén – Deszk
Kistelek – Kiskundorozsma

Csongrád megyei II. osztály, 29. forduló

Június 2., szombat

16.00 Röszke – St. Mihály

17.00
Apátfalva – Csanytelek
Kiszombor – Üllés
Móravárosi Kinizsi – Mindszent
Balástya – Makó II.
Csanádpalota – Nagymágocs
Székkutas – Csengele

Június 3., vasárnap 17.00

SZVSE II. – Tömörkény

Csongrád megyei U19-es bajnokság, B csoport, 29. forduló

Korábban játszották: Balástya – Szőreg 20-1

Június 2., szombat 15.00 Apátfalva – Csanytelek

Június 3., vasárnap

11.00 Bordány – Nagymágocs
13.00 Móravárosi Kinizsi – Sándorfalva
15.00 Röszke – St. Mihály

Csongrád megyei III. osztály, Homokháti csoport, 26. forduló

Június 2., szombat 17.00

Balotaszállás – Ruzsa
Pusztamérges – Kistelek
Mórahalom II. – Csongrád II.

Június 3., vasárnap 17.00

Dóc – Zákányszék
Bordány II. – Zsombó II.

Csongrád megyei III. osztály, Tisza-Maros csoport, 26. forduló

Június 3., vasárnap 17.00

Baks – Csongrád III.
Mártély – Pitvaros
Pázsit – Szikáncs
Fábiánsebestyén – Gyálarét
Kübekháza – Baktó

Csongrád megyei IV. osztály, Homokháti csoport, rájátszás

Felsőház, 6. forduló – június 2., szombat 18.00 Öttömös – Tömörkény
Középház, 6. forduló – június 3., vasárnap 17.00 Csanytelek – Móravárosi Kinizsi II.
Alsóház, 6. forduló – június 3., vasárnap 17.00 Szatymaz – Kiskundorozsma II.

Csongrád megyei IV. osztály, Tisza-Maros csoport, rájátszás

Felsőház, 6. forduló – június 3., vasárnap 17.00 Nagymágocs II. – Szentes II.
Középház, 6. forduló – június 1., péntek 18.00 Szegvár II. – UTC II.-Tanárképző