A szünet után jöttek a gólok a St. Mihály edzőmeccsén

2-2-s döntetlen a Magyarkanizsával, új próbázó is feltűnt.Három erőssége nélkül (Zimányi Kovács Anikó, Szil Tünde és Szélpál Nóra), Makón fogadta a szerb másodosztályú Magyarkanizsát a St. Mihály FC: az női NB I újonca 0-0-s félidőt követően 2-2-s döntetlent játszott. A találkozón a szegediek szereztek vezetést, azonban fordítottak a kanizsaiak – a végén azonban büntetőből jött az egyenlítés Hódi Mihály együttesétől. A szegedieknél pályára lépett a korábbi román U19-es válogatott, Bartalis Barbara, aki Svédországból érkezhet a St. Mihályhoz.Hír még, hogy Vass Noémi viszont távozott a klubtól, ő éppen a Magyarkanizsához szerződött.Felkészülési mérkőzésenSt. Mihály – Magyarkanizsa 2-2 (0-0)Makó.St. Mihály: Schildkraut Fruzsina, Tóth Zsuzsanna, Jankulár Zita, Zimányi Kovács Anikó, Pilán Tímea, Harcel Boglárka, Temesváry Tekla, Gál Bianka, Sasvári Anabella, Frankó Nikolett, Bartalis Barbara, Török Lilla, Mészáros Eszter, Kalocsai Anett, Telek Vanda, Vígh Patrícia. Vezetőedző: Hódi Mihály.Gól: Török Lilla, Bartalis Barbara ill. Vas Noémi, Balázs Bettina

Fotó forrása: St. Mihály FC / Facebook