NB II tabella megtekintése

Meglepte a Tiszakécske a Szegedet

Győzni tudott a kiesés elől menekülő ellenfél a Fórumban.

Az utolsó előtti helyen álló, a héten edzőváltáson átesett Tiszakécske ellen folytatta a Szeged-Csanád GA.

Aktívabban kezdtek a hazaiak, de Bíró lövésénél résen volt a vendégek kapusa, majd a félidő utolsó percében Kocsis Dominik lövésénél kellett védenie Molnár-Farkasnak. A kevésbé eseménydús első félidő után aztán jött a hidegzuhany: Kocsis Dominik második helyzetét már gólra váltotta, egy távoli lövést küldött az alsó sarokba, 0-1. A cserék után sem sikerült az egyenlítés, sőt, negyed órával a vége előtt Vajda a leshatárról kilépve Molnár-Farkas mellett is elvitte a labdát, és megszerezte a vendégek második gólját, ezzel eldöntve a meccset.

NB II., 26. forduló

17.00

Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Tiszakécske 0–2 (0-0)
Szeged, Szent Gellért Fórum, vezette: Nagy Róbert (Szabó D., Márkus).
Szeged-Csanád GA: Molnár-Farkas T. – Gera, Szilágyi Z., Horváth M., Kővári – Haris, Nyári (Magyar Zs., 53.) – Papp Á. (Zuigéber, a szünetbe), Bíró B., Óvári (Nagy R., 68.) – Klausz M. (Borvető, 53.). Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics.
Tiszakécske: Kiss Á. – Lehoczky, Viczián, Valencsik – Balázs B., Pongrácz (Bertus, 32.), Szőr (Kállai, 70.), Vajda R. (Cipf, 78.) – Torvund (Grünvald, 78.), Zamostny, Kocsis D. Megbízott vezetőedző: Balogh Pál
Gól: Kocsis D. (48.), Vajda (74.).