Az Algyőé lett az ezüstérem a vármegyei I. osztályban, miután egy fordulatos meccsen döntetlent játszottak a Bordánnyal. A vendégek kétgólos hátrányból fordítottak, de az Algyő a ráadás pillanataiban Godó találatával egy pontot otthon tartott, így másodikként zárt. Igaz, a Kiskundorozsma odahaza kikapott a bajnok Sándorfalvától, de a dorozsmaiak így is harmadik helyen végeztek, miután a Makó döntetlent játszott a Tiszaszigettel.
Az alsóházban a Deszk legyőzte a Hódmezővásárhelyi TUS-t, ezzel kivívta a bennmaradást, a vásárhelyiek pedig búcsúzni kényszerülnek az osztálytól. Sikerrel zárt a Mórahalom, míg az örökrangadón bár kétszer vezetett a Csongrád, döntetlen lett a két szomszédvár csatája.
Az utolsó fordulóra maradt a döntés a vármegyei II. osztály bajnoki címét illetően, ugyanis kora délután az Öttömös nyerni tudott az UTC otthonában, de az eséllyel nem tudott élni a Mindszent, amely hazai pályán szintén vereséget szenvedett a Balástyától. A kiesés elkerüléséért vívott csatában fontos győzelmet aratott a Csanytelek, a St. Mihály viszont nem tudott bravúrt elérni a Mártély otthonában.
A megyeháromban két meccs is elmaradt, a 90. percben szerzett góllal pontot mentett a bajnok ellen a Kiszombor.
A vármegyei IV. osztály Tisza-Maros csoportjában hódmezővásárhelyi győzelmével bajnok lett a Szegvár.
Vármegyei I. osztály, felsőház
15.00:
Makó–Tiszasziget 2–2 (1–0)
Gól: Széll (15.), Vas (53.), ill. Bánóczki (62.), Vas (67., öngól).
Clean-Star Complex Dorozsma–Sándorfalva 1–4 (0–2)
Gól: Kalapács (90.), ill. Rabecz V. (6., 23., 61., 84., az utolsót 11-esből).
M-Perfect-Home Algyő–DB Futball Bordány 4–4 (1–0)
Gól: Hegyi (31.), Deák (66.), Daróczi (73., 11-esből), Godó (93.), ill. Sahin-Tóth (49.), Pintér (76.), Sárkány (81.), Márton (89.).
Alsóház, 15.00:
Kéménygyártó-Mórahalom VSE–SZEOL SC-FK Szeged 3–1 (2–1)
Gól: Bokányi (10.), Rajsli T. (16.) ,Tischner (82.), ill. Ilyés (37.).
Szentesi Kinizsi–Csongrád-Draxi-Gép Kft. 2–2 (0–1)
Gól: Papp M. (53.), id. Mihály (88.), ill. Bencze Bá. (34.), Barta (54.).
Deszk–Hódmezővásárhelyi TUS 2–1 (1–1)
Gól: Miklós (7.), Csehó (52.), ill. Orovecz (42., 11-esből).
Kiállítva: Kovács B. (90., Deszk), ill. Orovecz (84., HTUS).
Vármegyei II. osztály
Pénteken játszották:
Röszke–Tiszasziget II. 2–0 (0–0)
Gól: Mádi Zs. (46.), Tanács P. (60.)
14.00:
UTC–Öttömös 1–2 (0–1)
Gól: Orosz L. (80.), ill. Molnár Cs. (22.), Maconka N. (92.).
15.00: Domaszék–Algyő II. 3–0 (1–0)
Gól: Pintér P. (24.), Bóka V. (78.), Börcsök B. (88.).
17.30:
Tömörkény–Csanyelek 2–4 (1–2)
Gól: Forgó F. (30., 55.), ill. Józsa D. (16., 73., az elsőt 11-esből), Ambrus L. (37.), Kurucz Á. (65.).
Mindszent–Balástya 2–3 (2–2)
Gól: Friedl M. (22., 11-esből), Sylmeta M. (41.), ill. Bürgés J. (6.), Martinkovics M. (16.), Faragó N. (58.).
Mártély–St. Mihály 3–0 (2–0)
Gól: Papp Z. (23., 80.), Klippel Á. (26., 11-esből).
Vármegyei III. osztály
17.30:
Zsombó–Apátfalva – ELMARADT
Kiszombor–Sándorfalva II. 1–1 (0–1)
Gól: Dongó D. (90.), ill. Gémes R. (24.).
Pusztamérges–Hódmezővásárhelyi TUS II. – ELMARADT
Vármegyei IV. osztály, Tisza-Maros csoport
13.00:
HFC-Erzsébet–FC Szegvár 3–10 (0–6)
Gól: Joó B. (48.), Kis T. (69., 80.), ill. Puskás Z. (3.), Bagi E. (11., 14., 68.), Fábrik M. (24., 63.), Bihari D. (35.), Szabó J. (38., 11-esből), Erdei M. (74.), Mucsi L. (81.).




