Dragan Cubra személyében egy, a védelem jobb oldalán bevethető játékost szerződtetett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A 24 éves játékos Topolyán kezdett futballozni, majd a Partizan Belgrádban is megfordult, 2021-ben pedig a Ferencvároshoz igazolt, ahol az NB III.-as csapatban játszott. Egy a bolgár Litex Lovech-nél töltött időszakot követően az elmúlt két évben Szerbiában, a Napredak és a Trayal csapataiban játszott.
– Nagyon örülök, hogy ennek a klubnak a tagja lehetek. Nagyon kedvesen fogadtak, már az első pillanatban az a benyomásom alakult ki, hogy ez egy nagyszerű közösség, ahol magas színvonalú munka folyik. Kiváló a hangulat és nagy célokat tűztünk ki magunk elé. Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni minden edzésen és mérkőzésen, hogy megháláljam a belém vetett bizalmat, és a csapattal minél jobb eredményeket érjünk el – mondta a klub honlapján Dragan Cubra.
(Fotó: Szeged-Csanád GA)




