Felemás mérleg a fővárosban.
Összefoglaló az NB III.-as bajnokiról.
15 év után történt váltás a klub élén.
Ismét a ráadásban változott az eredmény.
Vasárnap 14 órától folytatódik az NB III.-as bajnokság.
A sereghajtót fogdja az SZVSE, a fővárosban játszik a HFC.
Sikerrel vette az első idei meccset a HFC.
A HFC magabiztosan nyert, az SZVSE fordulatos meccsen kapott ki.
Még egy érkezőt bejelentett a HFC a rajt előtt.
Az NB I.-ben is pályára lépett.
Jövő héten már bajnokit vívnak.