Kezdődik a szezon második fele.
Összefoglaló a bajnokiról.
Győzött az SZVSE és a HFC is.
Zárulnak az odavágók.
Aláírták a megállapodást.
Simán nyert a HFC a vármegyei derbin.
Vasárnap 13 órától az SZVSE-pályán találkozik a két NB III.-as csapat.
Nyolc gólt hozott a bajnoki.
Kikapott az SZVSE a fővárosban.
Jön a 13. forduló az NB III.-ban.
Győztes meccsen ünnepelhetett.
Megvan a HFC első győzelme.