Ez történt a II. PizzaMonster Szuperligán

Gálázott a HFC, magabiztosan nyert a SZEOL.

Tökéletes labdarúgó idő várta Nagypénteken a Móradombi Sportcentrumba látogatókat. A PizzaMonster idén 2. alkalommal szervezte meg a Szuperligát melyen U11 valamint U13-mas korcsoportban mérhették össze erejüket a csapatok.

Az U11-eseknél a SZEOL SC a Szentessel csapott össze és gyűjtötte be az aranyat, míg az U13-mas csapatoknál körmérkőzéseket követően magabiztos sikereket aratva a HFC csapat bizonyult legjobbnak.

A tornán U11-es korosztályban Mayer Bence (Szentes) lett a legjobb kapus. A gólkirály Darázs Ákos (SZEOL), míg a legjobb játékosnak Szécsi Janót (Mórahalom) választották.

Az U13-mas korosztályban a hálóőrök közül Csúri Dávid (Bordány) bizonyult a legjobbnak. A gólkirályi címet Hajagos Hunor (Mórahalom) gyűjtötte be, a legjobb játékos Erős Benedek (HFC) lett.

A rendezvényt a PizzaMonster isteni pizzái, valamint a Veszelinov Dániel és Kalmár Zsolt által dedikált DAC mezekkel való fotózás koronázta meg.