Ez történt az ifiknél

Eldőlhet a bajnoki cím a C csoportban is.

A csoport

Az A csoport felsőházában eldőlt, hogy a Szőreg zár a második helyen, miután idegenben le tudta győzni a Csongrádot. A csongrádiak bronzérme még nem biztos, hiszen a Tiszasziget még befoghatja őket pontszámban.

Az alsóházban még nagyon szoros a mezőny, a Makó tíz emberrel is pontot tudott menteni kétgólos hátrányból az Apátfalva vendégeként, a Szentes kikapott, így viszont nem tapadt rá nagyon az Apátfalva.

Eredmények, felsőház

Csongrád–Szőreg 1–3
Gól: Pauli A., ill. Salánki M. (2), Demirci D.

Mórahalom–St. Mihály 3–1
Gól: Kurucz P., Tajthy L., Négyökrű G., ill. Muhi B.

A Tiszasziget szabadnapos.

A 8. forduló programja

Május 28., szombat, 15.30: Szőreg–Tiszasziget. Május 29., vasárnap, 17.00: Mórahalom–Csongrád. Szabadnapos: a St. Mihály.

Eredmények, alsóház

Kiskundorozsma–Szentesi Kinizsi 2–1
Gól: Szeri G., Fülöp Á., ill. Illés Á.

ContiTech-Apátfalva–Makó 4–4
Gól: Gáspár R. (3), Fülöp K., ill. Kis Zs., Petrovics K., Horváth G., Szabó K.

A Bordány szabadnapos volt.

A 8. forduló programja:
Május 25., 18.00: Bordány–Makó. Május 29., vasárnap, 14.00: ContiTech-Apátfalva–Kiskundorozsma. Szabadnapos: a Szentesi Kinizsi.

B csoport

A B csoport felsőházának bajnoki címe már korábban elkelt, hiszen a Csengele előnye már behozhatatlan: a második helyért azonban nagy küzdelem lehet, hiszen algyői sikerével még a Röszke is lehet második.

Az alsóházban tovább robog a Mindszent, de a harmadik helyen álló Székkutas is csak három ponttal van lemaradva a listavezetőtől.

Eredmények, felsőház

Kistelek–Csanytelek 6–0
Gól: Ábel T. (2), Nagy D., Szabó G. (2), Domonics J.

Algyő–Röszke 2–6
Gól: Tápai R., Bogdán B., ill. Szekeres Á. (4), Koza Zs. (öngól), Tari Z.

Szabadnapos a Csengele.

A 8. forduló programja:
Május 27., péntek, 18.00: Csanytelek–Csengele. Május 29., vasárnap, 15.30: Algyő–Kistelek. Szabadnapos: a Röszke.

Eredmények, alsóház

DAFC Szeged–Mindszent 0–2
Gól: Szilvási M. (2).

Székkutas–Móravárosi Kinizsi 6–2
Gól: Kaszás K., Szikszai Á. (3), Török M. (2), ill. Újházi B., Szendrei L.

Szabadnapos: az UTC.

A 8. forduló programja:
Május 28., 17.00: Mindszent–Móravárosi Kinizsi. Május 29., 15.30: Székkutas–UTC. Szabadnapos: a DAFC Szeged.

C csoport

A C csoportban az Ásotthalom nagyot lépett a bajnoki cím felé, hiszen legyőzte a Deszket, míg a Balástya és a Sándorfalva döntetlent játszott egymással. A jelenelg 38 pontos listavezető Ásotthalomnak június 5-én még van egy Tömörkény elleni elmaradt meccse, de ha nyer hétvégén, újabb nagy lépést tehet az arany felé.

Eredmények, 19. forduló

Ásotthalom–Deszk 4–1
Gól: Papdi G. (3), Vér A., ill. Demirci A.

Balástya–Sándorfalva 1–1
Gól: Kiss Sz., ill. Bakos M.

Üllés–Tömörkény 9–1
Gól: Molnár J. (öngól), Bódy G. (4), Vass P. (4), ill. Nikolics M.

A 20. forduló programja:

Május 27., péntek, 17.30: Deszk–Üllés. Május 28., szombat, 15.30: Tömörkény–Balástya, Sándorfalva–Ásotthalom.