Gyűjtést szervez a Blue Front Hódmezővásárhely

A kórházak, mentőállomások dolgozóinak segítenének.

Csoportunk gyűjtést szervez a kialakult járványhelyzetre való tekintettel és megpróbálják segíteni azok munkáját, akik jelen helyzetben az egyik legtöbb áldozatot hozzák értünk. – olvasható a Blue Front 1993 Hódmezővásárhely Facebook-oldalán.

A vásárhelyi szurkolók várják azokat a tárgyi felajánlásokat, amikre szükség lehet (így például törlőkendő, mosópor, kézfertőtlenítő, őrölt kávé, öblítő, ásványvíz) és eljuttatják a kórház, illetve a mentőállomás dolgozóinak. A felajánlásokat privát üzenetben fogadja a Blue Front.