Ismét a címvédőt fogadja a St. Mihály

Szombaton az éllovas érkezik a Szent Gellért Fórumban.

Egy hónap elteltével ismét a Ferencvárossal játszik a KÉSZ-St. Mihály Szeged, a Tisza-partiak szombaton 13 órától ezúttal a bajnokságban fogadják a zöld-fehéreket. Október harmadikán a Simple női kupa negyedik fordulójában megnehezítette a bajnoki címvédő dolgát a Tisza-parti csapat, akkor a Fradi 2-1-re nyert a Szent Gellért Fórumban, szombaton 13.30-tól viszont bajnoki pontokért csap össze a két gárda a szegedi létesítményben.

Az előjelek sajnos nem igazán kedvezőek, hiszen rendkívül sok a sérültünk és az eltiltottunk. A budaörsi mérkőzést követően Komlós Lilla és Horváth Anita is kiesett, ami újabb hatalmas érvágást jelent számunkra. Ennek ellenére arra törekszünk, hogy tisztességesen helytálljunk a bajnok ellen. Az október eleji kupamérkőzésen már bizonyítottuk, hogy fel tudjuk venni a versenyt a Ferencvárossal. A célunk, hogy ezúttal is hasonló teljesítményt nyújtsunk – mondta a klub honlapján a mérkőzés előtt Major László, a St. Mihály vezetőedzője.

A Ferencváros a mezőny egyetlen veretlen csapata, és a két csapat közös múltja során a St. Mihály még nem tudott pontot szerezni a Fradi ellen, így történelmi tett lenne, amennyiben sikerülne megfognia ellenfelüket.

(Fotó: Gémes Sándor)