Júliusban kezdődnek az edzések a Szeged-Csanád GA utánpótlásában

Egyelőre felfüggesztették a foglalkozásokat.

A Szeged-Csanád Grosics Akadémia vezetésének döntése alapján májusban és júniusban sem lesznek közös edzések. A továbbiakban mindenki az elmúlt hetekben bevezetett módon készül – tudatta a klub honlapján Halász László.

Az akadémia szakmai vezetője hozzátette, Szegeden július 13-án, Gyulán pedig július 20-án kezdenék a felkészülést az új idényre, addig az eddigi rendszer szerint, otthon készülnek a gyerekek egészen június 15-ig.

Halász László arra is felhívta a figyelmet, hogy a júliusi kezdéskor az edzések zárt kapusak lesznek, és csak olyan barátságos, felkészülési mérkőzést vállalhatnak a csapatok, ahol a megfelelő higiénés körülmények biztosíthatók.