Az MTK Budapest kivásárolta szerződéséből Nyers Ádámot: a 18 éves támadó a Budapest Honvéd színeiben négy gólt szerzett a legutóbbi szezonban, karrierjét azonban az MTK Budapestben folytatja.
A kispestiek honlapjukon úgy fogalmaztak, bár szerették volna megtartani a csatárt, a karrierjét a SZEOL SC-ben kezdő támadó azonban távozni szeretett volna, így az MTK kivásárolta őt a még egy évig élő szerződéséből. Nyers Ádámmal négyéves szerződést kötött az MTK Budapest.
(Fotó: honvedfc.hu)




