Az MLSZ Csongrád megyei igazgatóságának fegyelmi bizottsági legutóbbi ülésén egyaránt 200 ezer forintos büntetéssel sújtotta a Makói FC-t és a Hódmezővásárhelyi FC-t: igaz, a két büntetést egyaránt felfüggesztették december 31-ig.
Ami az eltiltásokat illeti: a csongrádi Szőrfi Vendelt 2020. április 30-ig tiltotta el a testület – míg a balástyai Szatmári Milánnak három mérkőzést kell kihagynia. Íme a teljes határozati lista.





