Lassan elfogy a SZEOL-pálya

Már elkezdték az építkezést.

Mint ismert, a Felső Tisza-parti stadion helyére multifunkcionális csarnok épül: a sokat megélt létesítmény bontása a napokban el is kezdődött, erről tanúskodik a Szegeden Láttam csoportba feltöltött fotó is.

Az oldalsó karéjokat már elbontották.

Fotó forrása: Seres Zoltán / Szegeden Láttam