Mint ismert, a Felső Tisza-parti stadion helyére multifunkcionális csarnok épül: a sokat megélt létesítmény bontása a napokban el is kezdődött, erről tanúskodik a Szegeden Láttam csoportba feltöltött fotó is.
Az oldalsó karéjokat már elbontották.
Fotó forrása: Seres Zoltán / Szegeden Láttam




