Megyei hétvége a profi osztályokban

Gólok és győzelmek a megyei labdarúgóktól.

Bajban a Vasas, bár az angyalföldiek aligha a Videoton ellen számítottak arra, hogy sikerül javítaniuk: a fehérváriaktól elszenvedett 3-0-s vereség alkalmával Ádám Martin kezdőként 58 percet kapott, a 32. percben beszedett egy sárgát, míg Laczkó Zsolt a 66. percben váltotta Vogyicska Bálintot. A Balmazújvárosban 4-0-s vereséget szenvedett Debrecenben Sós Bence kezdőként 70 percet játszott. A Paksot 1-0-ra legyőző Diósgyőrben ezúttal nem kapott szerepet Forgács Dávid, a vendégeknél Kecskés Tamás kezdőként 69 percet játszott. Batik Bencét a 85. percben becserélte Thomas Doll Kispesten (1-1), míg az Újpest egyetlen (megadott) gólját Szombathelyen Zsótér Donát szerezte.

Búrány Zoltán egy félidőt kapott a Vácban a Budaörs ellen (1-1), míg a Szeged 2011-Grosics Akadémia ellen szintén 1-1-s döntetlent játszott Kisvárdában a kispadon ült Molnár F. Tamás: a szentesi kapus jövőre akár az élvonalban is védhet. Völgyi Dániel a kispadon ülte végig a Sopron elleni győztes meccset (3-2) az ETO-ban, míg a Siófokon nyerő Kazincbarcikában a 75. percben állt be csereként Orovecz Ádám. A Békéscsaba-Nyíregyháza (3-1) mérkőzésen a hazaiaknál végigjátszott a védelem tengelyében Dlusztus András és Szélpál Norbert is, a Szpariban viszont nem kapott szerepet Gréczi Gábor. Az újabb győzelmet aratott Mosonmagyaróvárban (3-0 a Gyirmót ellen) végigjátszotta a meccset Vágó Levente, Huszárik Zsolt viszont nem kapott szerepet. A meglepetésre Zalaegerszegen 5-4-s vereséget szenvedett MTK-ben Hrepka Ádám gólt szerzett, majd a 68. percben lecserélték.

Fotó forrása: mtkbudapest.hu