Nagy vereségbe futott bele a St. Mihály Győrben

Vereséggel mehet a válogatott szünetre a szegedi csapat.

Az FTC elleni mérkőzést követően egy újabb bajnokesélyessel, az ETO FC Győrrel találkozott a St. Mihály.

A hazaiak már az ötödik percben megszerezték a vezetést, White egy igencsak lesgyanús szituáció után talált be – persze kijelenthető, hogy nem ezen múlt. A folytatásban is lendületben maradt az ETO, egy bal oldali akciót követően Vachter egy csel után fejezte be a támadást, majd pár perccel később a szegedi Savanya Csilla beadását White lőtte a kapuba, 3-0. McCarthy átlövésével már néggyel vezetett az ETO, amely a szünet után sem vett vissza, és újabb négy gólt szerzett, és végül kiütéses sikert aratott.

A válogatott szünet után a St. Mihály a Szekszárdot fogadja április 13-án.

ETO FC Győr – KÉSZ-St. Mihály-Szeged 8-0 (4-0)
Győr, ETO Park. Vezette: Bognár Réka (Dévai, Colbers).
ETO FC Győr: Borok (Spilenberg, 70.) – Öreg, Kovács L., Nagy Sz. (Szabová, 57.), Savanya, Süle (Petrovics, 70.), Zágonyi (Sali, 57.), Horváthová, McCarthy, White (Ladhani, 37.), Vachter. Vezetőedző: Dörnyei Balázs.
KÉSZ-St. Mihály Szeged: Krstovic – Futaki, Papp (Jovanovic, 67., Bozóki, 84.), Sajti, Juhász, Knezevic, Malesevic, Ónodi, Horváth L. (Balázs E., 67., Balázs B., 84.), Trbojevic, Németh Zs. Vezetőedző: Vajda Fangyó.
Gól: White (5., 26.), Vachter (22., 55.), Öreg (48., 52.), McCarthy (32.), Sali (61.).