A múlt héten közölte az NB II.-es idényre készülő Diósgyőr, hogy próbajátékon szerepel a csapatnál Barna Dániel: a 18 éves játékos az SZVSE-ben kezdte karrierjét, majd a DAFC-ban folytatta, később több korosztályos német csapatban, legutóbb a Zwickau U19-es csapatában szerepelt.
A miskolci klub most azt közölte, az egyhetes próbajátékot követően eldőlt, Barna Dániel távozott, és idén nyáron nem lesz a DVTK labdarúgója.
(Fotó: DVTK)




