NB II tabella megtekintése

Ötöt lőtt a Debrecen a Fórumban

Simán nyert a Loki Szegeden.

Kevés nagy helyzetet hozott az első félidő: mintegy fél órányi játékot követően Bódi beadására érkezett Szécsi, aki közelről azonban mellélőtt. Nem sokkal később szintén beadásból volt veszélyes a Szeged, de Oláh fejese elkerülte a kaput. Egy párharc után lentmaradt Pintér, így a vendégek kispadjára a héten kinevezett Huszti Szabolcsnak először kényszerűségből kellett cserélnie, kiegyenlített első 45 percet láthattunk.

A fordulás után aztán gyorsan megszerezte a vezetést a listavezető: Szécsi beadására érkezett a hódmezővásárhelyi Sós Bence, és fejjel bevette Varga kapuját, 0-1. Sőt, két perccel később egy szögletet Szécsi fejelt vissza, a csereként beszállt Baráth pedig nem hibázott, 0-2. Negyed óra alatt végképp eldöntötte a Debrecen, megint egy beadás, amire ezúttal Tischler érkezett, és fejelt a szegedi kapuba, 0-3.

Szécsi a gólpasszok után önmagát játszotta tisztára, majd lőtt a rövid sarokba, 0-4. A sérüléséből felépült Bárány Donát használt ki egy nagy hibát, egyedül törhetett kapura, és bár Varga beleért a lövésébe, az ötödik találatot szerezte a Debrecen négy perccel a vége előtt.

Szeged-Csanád GA–DVSC 0–5 (0–0)
Szeged, Szent Gellért Fórum, zárt kapuk mögött. Vezeti: Pintér Csaba (Kis Zoltán, Baghy Csaba)
SZEGED-CSANÁD GA: Varga B. – Kővári (Ódor, 67.), Moga, Grumic, Simon Á., Bitó (Illés R., 67.) – Gréczi, Jovanovic, Oláh G. (Gajdos, 60.), Varga Sz. – Kóródi (Dobos Á., 67.). Vezetőedző: Dragan Vukmir
DEBRECENI VSC: Gróf – Poór, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi – Dzsudzsák (Haris, 78.), Varga J. (Tischler, a szünetben) – Pintér Á. (Baráth P., 40.), Bódi (Bévárdi, 71.), Sós – Szécsi (Bárány, 78.). Vezetőedző: Huszti Szabolcs.
Gólszerző: Sós (51.), Baráth (53.), Tischler (60.), Szécsi (78.), Bárány (86.).
Sárga lap: Kővári (33.), ill. Poór (27.), Ferenczi (43.)

Fotó forrása: szeged-grosicsakademia.hu

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB II

#Csapat nevePont
1.DVSC80
2.VASAS FC79
3.GYIRMÓT FC GYŐR78
4.PMFC64
5.FC AJKA62
6.BUDAÖRS59
7.SZOLNOKI MÁV FC57
8.SOROKSÁR SC57
9.SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA56
10.NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC55
11.SZOMBATHELYI HALADÁS54
12.WKW ETO FC GYŐR46
13.BFC SIÓFOK45
14.BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE44
15.DOROGI FC44
16.SZENTLŐRINC42
17.AQVITAL FC CSÁKVÁR38
18.KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC33
19.KOLORCITY KAZINCBARCIKA33
20.DEAC23