NB III tabella megtekintése

Rajtol az NB III. tavaszi idénye

Még egy érkezőt bejelentett a HFC a rajt előtt.

Vasárnap elkezdődik az NB III. Dél-keleti csoportjának tavaszi szezonja, a Hódmezővásárhelyi FC hazai pályán, míg az SZVSE idegenben kezdi meg az évad második felét – mindkét gárda vasárnap 14 órától lép pályára.

A Hódmezővásárhelyi FC még egy játékos érkezését jelentette be az első bajnoki előtt: a HFC-ben folytatja ugyanis a 21 éves Mari Zoltán, aki a Barcelona akadémiáját is megjárta, majd az andorrai bajnokságban játszott, mielőtt tavaly hazatért, és az Újpest NB III.-as csapatába igazolt. A HFC azt a Martfűt fogadja, amelyet a korábban a vásárhelyieket is irányító Koncz Zsolt vezet, és jelenleg négy pont választja el a két csapatot a tabellán, azaz igencsak sokat jelenthetne mindkét fél számára, ha begyűjtené a három pontot.

Az SZVSE-re is egy hasonló találkozó vár, ugyanis ahhoz a Monorhoz látogat, amely egy ponttal előzi meg a Tisza-partiakat a tabella ötödik helyén. A szegediek ellenfele mindösszesen háromszor szenvedett vereséget ebben a szezonban – igaz, mind a három alkalommal hazai környezetben maradt pont nélkül. A remek őszt produkáló, újonc szegediek különösebb teher nélkül játszhatnak a tavasz folyamán, és egy jó rajttal még előrefele is nézegezhetnek a tabellán.

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB III

#Csapat nevePont
1.IVÁNCSA KSE84
2.KECSKEMÉTI TE80
3.BUDAPEST HONVÉD-MFA II.73
4.FC DABAS71
5.FERENCVÁROSI TC II.70
6.ESMTK57
7.HR-RENT KOZÁRMISLENY57
8.MONOR56
9.DABAS-GYÓN FC55
10.PAKSI FC II.52
11.ÚJPEST FC II.51
12.RÁKOSMENTE FC48
13.DUNAÚJVÁROS47
14.SZEKSZÁRDI UFC47
15.VÁC FC47
16.HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC46
17.KÖRÖSLADÁNYI MSK40
18.TAKSONY SE32
19.SZEGEDI VSE24
20.MAJOSI SE14