NB III tabella megtekintése

Szegedi fiatal érkezett a HFC-hez

A SZEOL SC nevelése az MTK Budapesttől érkezett.

Guth Ádám a Hódmezővásárhelyi FC-ben folytatja karrierjét: a 20 éves játékos a SZEOL SC-ben nevelkedett, majd az MTK Budapest korosztályos csapataiban játszott. Bekerült az U19-es válogatott bő keretébe is, az előző idényben pedig az NB II.-es Kozármislenyben is futballozott, majd télen visszatért az MTK II. csapatához.

– Ádám nem volt teljesen ismeretlen számunkra, hiszen az MTK NBIII-as csapatában már pályára lépett ellenünk az egymás elleni mérkőzéseken. Posztja szerint szélső hátvéd és a támadásokba való átmenetekbe remekül lép be. Mindkét lábát jól használja és emellett a gyorsasága sem elhanyagolható – nyilatkozta Szűcs Róbert, a HFC sportigazgatója.

A vásárhelyiek pénteken az NB I.-es Kecskemét otthonában lépnek pályára.

(Fotó: HFC)

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB III

#Csapat nevePont
1.IVÁNCSA KSE84
2.KECSKEMÉTI TE80
3.BUDAPEST HONVÉD-MFA II.73
4.FC DABAS71
5.FERENCVÁROSI TC II.70
6.ESMTK57
7.HR-RENT KOZÁRMISLENY57
8.MONOR56
9.DABAS-GYÓN FC55
10.PAKSI FC II.52
11.ÚJPEST FC II.51
12.RÁKOSMENTE FC48
13.DUNAÚJVÁROS47
14.SZEKSZÁRDI UFC47
15.VÁC FC47
16.HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC46
17.KÖRÖSLADÁNYI MSK40
18.TAKSONY SE32
19.SZEGEDI VSE24
20.MAJOSI SE14