Szoros vereség az Astra ellen

Vereséggel folytatta a St. Mihály.

Hiába került oda számtalanszor az Astra kapuja elé, nem tudott gólt lőni a St. Mihály a közel egy hónap után folytatódó bajnokság szerdai mérkőzésén.

Nem úgy a vendégek, akik előtt ugyan nem adódott sok lehetőség, de egy labdavesztés utáni kontratámadást végig tudtak vinni és be is fejeztek, Vicsek gólja pedig három pontot ért a vendégeknek.

A St. Mihály a 90 perc letelte után is egyenlíthetett volna, de az a lövés hozott gólt: azonban mivel a Győr és a Kelen is kikapott, így a hatodik helyen maradt a csapat – hétvégén éppen az előbbi gárda ellen vár fontos meccs a Tisza-partiakra.

KÉSZ-St. Mihály–Astra 0–1 (0–1)
Makó, 100 néző. Vezette: Kiss Anikó Tünde (Marozsi, Juhász).
St. Mihály: Skoric – Malasevics, Kiss-Lantos (Ramor, 71.), Görög, Papp Sz., Savanya, Bartalis, Sárosi, Micic, Kerekes, Török L. Edző: Jenei Péter.
Astra: Farkas K.–Rozmis, Szakonyi, Vicsek, Sipos, Vidács, Vidovenyecz (Nádudvari, 64.), Véninger, Erdész (Németh A., 89.), Rácz Zs., Csizi. Edző: Szász Ferenc.
Gólszerző: Vicsek (42.).
Sárga lap: Kerekes (6.), Török L. (87.).

Fotó forrása: St. Mihály