NB III tabella megtekintése

Tíz emberrel szerzett pontot a Makó Pécsett

Fél órát emberhátrányban játszva is pontot szerzett a Makó.

Nem ígérkezett könnyűnek a javítás a Makó számára a Pécs vendégeként: a hagymavárosiak főképp a védekezésre helyezték a hangsúlyt, és taktikájuk jól is működött, kevés lehetőség adódott a hazaiak előtt. A szünet után azonban Tamaskó Ádám hamar begyűjtötte a második sárgáját, így a 60. perctől emberhátrányban játszott a Makó. A PMFC innentől dominált, viszont jól állta a sarat a Maros-parti együttes és Weszelovszky kapus: sorra jöttek ugyan a hazai helyzetek, de egyiket sem tudta értékesíteni a Pécs, így a Makó egy értékes pontot szerzett a Mecsekalján. Mindezzel együtt is kieső helyen áll a Makó, jövő héten pedig a Szekszárdot fogadja Magyar György együttese.

PMFC – Makói FC 0-0
PMFC: Somogyi – Juhász Gy., Pinczés (Kesztyűs, 34.), Koller, Kálmán, Kiss K., Fujsz (Reicheld, 77.), Varga T. (Banjac, 87.), Szellák, Erdős, Romic. Edző: Sárai György.
Makó: Weszelovszky – Lipták, Juhász J., Grecsó, Lászik, Babolek (Podonyi, 89.), Varga R., Busa (Magyar, 75.), Zsoldos, Gémes (Tóth T., 61.), Tamaskó. Edző: Magyar György.
Kiállítva: Tamaskó (58.)

Fotó forrása: makoifoci.hu

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB III

#Csapat nevePont
1.IVÁNCSA KSE84
2.KECSKEMÉTI TE80
3.BUDAPEST HONVÉD-MFA II.73
4.FC DABAS71
5.FERENCVÁROSI TC II.70
6.ESMTK57
7.HR-RENT KOZÁRMISLENY57
8.MONOR56
9.DABAS-GYÓN FC55
10.PAKSI FC II.52
11.ÚJPEST FC II.51
12.RÁKOSMENTE FC48
13.DUNAÚJVÁROS47
14.SZEKSZÁRDI UFC47
15.VÁC FC47
16.HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC46
17.KÖRÖSLADÁNYI MSK40
18.TAKSONY SE32
19.SZEGEDI VSE24
20.MAJOSI SE14