NB II tabella megtekintése

Utánpótlás-válogatott kapus érkezett a Szeged-Csanád GA-hoz

Két és fél évre szóló szerződést kötöttek a felek.

Ónodi Ákos személyében 22 éves kapus érkezett a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapatához – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

A 2001-es születésű kapus az ETO FC Győrbn nevelkedett, majd a korosztályos válogatottakba kapott meghívást, 2018-ban pedig az angol Aston Villa csapata igazolta le. Itt 2021 januárjában egy Liverpool elleni FA-kupa mérkőzésen a felnőttek között is bemutatkozhatott. Ezen év során a hetedosztályú Bromsgrove Sportingban játszott kölcsönben, majd a legutóbbi időszakot Cipruson, az Akritasz Chlorakasz csapatánál töltötte.

Első osztályú ambíciókkal érkeztem Szegedre. Szeretnék minél több sikert elérni a Szeged-Csanád Grosics Akadémia játékosaként. Úgy érzem, jól fogadtak a csapattársak, néhány játékost már régebb óta ismerek, így könnyen megy a beilleszkedés. Számomra az angol stadionokat idézi a Szent Gellért Fórum, kiváló körülmények között készülhetünk, minden feltétel adott az eredményes munkához – nyilatkozta Ónodi Ákos a klub honlapján.

(Fotó: Szeged-Csanád GA)

Aktuális tabella

Tovább a teljes tabella megtekintéséhez

2020/2021 - NB II

#Csapat nevePont
1.DVSC80
2.VASAS FC79
3.GYIRMÓT FC GYŐR78
4.PMFC64
5.FC AJKA62
6.BUDAÖRS59
7.SZOLNOKI MÁV FC57
8.SOROKSÁR SC57
9.SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA56
10.NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC55
11.SZOMBATHELYI HALADÁS54
12.WKW ETO FC GYŐR46
13.BFC SIÓFOK45
14.BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE44
15.DOROGI FC44
16.SZENTLŐRINC42
17.AQVITAL FC CSÁKVÁR38
18.KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC33
19.KOLORCITY KAZINCBARCIKA33
20.DEAC23