Vereséggel kezdtek Szabó Dóráék

Az Eb-selejtezők előtt felkészülési meccset játszott az U17-es válogatott Görögországban.

A márciusi Eb-selejtezőket megelőzően két felkészülési mérkőzést játszik Görögországban a magyar női U17-es válogatott.

A keddi első meccsen válogatottunk gyengén kezdett, ellenfelünk már az első percektől kezdve lendületesen játszott, és hamar meg is szerezte a vezetést. A mieink legveszélyesebb helyzete egy kapufát eltaláló lövés volt, míg a házigazdák több lehetőségüket is kihasználták, és szünetig háromgólos előnyre tettek szert (3-0) – írja az mlsz.hu.

A csapatban kezdőként lépett pályára a KÉSZ-St. Mihály Szeged játékosa, Szabó Dóra.

A két csapat pénteken 10 órától ismét megmérkőzik egymással.

Görögország-Magyarország 3-0 (3-0)
Magyarország: Pekk Lili – Sági Panna (Berencsi Bernadett, 46.), Bereczki Róza, Nyul Petra, Török Otília (Gágyor Zille, 75.) – Brekovszki Julianna, Szilvási Nelli (Müller Zsófia, 46.) – Szabó Melissza (Gávris Gabriella, 65.), Simon Luca (Tóth Ramóna, 75.), Szabó Dóra – Alasz Hanna (Borzák Lilien, 28.)

(Fotó: mlsz.hu)