Hétközi fordulót rendeznek a Dél-keleti csoportban.
A Vasutasok nyertek, a Vásárhely kikapott.
Kezdődik az NB III.-as szezon.
Bejelentették az első érkezőt.
17 fordulót játszanak le ősszel az NB III.-ban.
Öt szezon után tér vissza Békéscsabáról Szegedre.
Egymás ellen játszott a két NB III.-as csapat.
Négy gólt hozott a vasárnapi edzőmeccs.
A szünet után jöttek a gólok.
Tovább erősített az NB III.-ban újonc gárda.
Egygólos győzelmet arattak.
Mindkét félidőben egy-egy gólt szereztek a Vasutasok.